• Neden Aktem ?
  • HAVAALANINA 12 DK.Open or Close
   aktem plaza

   Atatürk Havalimanına ulaşım sadece 12 Dakika. Türkiye'deki toplam yolcu trafiği bakımından birinci havalimanı olan Atatürk havaalanı günlük ortalama 1100 uçağın kullandığı havalimanı, Avrupa'nın en önemli transit yolcu havalimanları arasında bulunmaktadır. Ayrıca yapımı devam eden dünyanın en buyuk havalimanı olan istanbul 3.havalimanı ve kuzey marmara otoyolu bağlantı yollarının güzargahında bulunmaktadır.


  • İSTOC'UN KALBİ LOKASYONOpen or Close
   aktem plaza

   İSTOÇ, Mahmutbey’de TEM Otoyolu’na 2 kilometre cepheli olmak üzere, 1 milyon 100 bin metrekare alanda kurulmuştur. Konum olarak ise Atatürk Havaalanı’na 11 kilometre uzaklıkta, Fatih Sultan Mehmet Boğaz Köprüsü’nün Bakırköy-Sefaköy ayrımının kesiştiği ve TEM Otoyolu Edirne otobanı gişelerine 1 kilometre uzaklıktadır.

  • YÜKSEK TİCARİ HACİMOpen or Close
   aktem plaza

   İstanbul Bölge İdare Mahkemeleri ile karşı karşıya. Önünden her gün 300 bin araç geçiyor. Günlük ticari hacmi 300 Milyon TL 7200 Dükkana günlük 90.000 kişi girmektedir. Sizlerde Aktem'li olup sayısız ticari ve ekonomik avantajların keyfini çıkarabilirsiniz.


  • TEM OTOYOLU ÜZERİNDEOpen or Close
   aktem plaza

   Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomik Komisyonu’nun (BM/AEK- UN/ECE) teknik ve idari desteğiyle 1977 yılında kurulmuş bir alt bölgesel işbirliği projesi olan Trans-Avrupa Kuzey-Güney Otoyolu (TEM) Projesi, Avrupa ulaştırma tarihinde en eski ve en gelişmiş bölgesel altyapı projelerinden biridir.

  • FSM KÖPRÜSÜ 20 DK.Open or Close
   aktem plaza

   İstanbul'da Kavacık ile Hisarüstü arasında, Asya ile Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan Fatih Sultan Mehmet Köprüsü Sadece 20 dk. masefede...
  • YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ 20 DK.Open or Close
   aktem plaza

   Avrupa Yakası'nda Sarıyer'in Garipçe mahallesi ile Anadolu Yakasında Beykoz'un Poyrazköy'ü birbirine bağlayan Yavuz Sultan Selim Köprüsü Sadece 20 dk. mesafede
  • METROYA 200 METREOpen or Close
   aktem plaza

   İstoç Ticaret merkezi METRO İstasyonuna 200 metre mesafede.